اخبار > پیام تبریک محمود شکری، نماینده مردم شریف تالش، رضوانشهر و ماسال به مناسبت فرارسیدن سال جدید به شرح زیر است:


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با فرا رسیدن سال 1393

پیام تبریک محمود شکری، نماینده مردم شریف تالش، رضوانشهر و ماسال به مناسبت فرارسیدن سال جدید به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

يا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار

يا مُدبِّرَ الليلِ و النَّهار

يا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال

حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال

حلول سال نو و فرا رسیدن بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می­ باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض می­ نمایم. امیدوارم به لطف و عنایت خاص خداوند متعال، سال 1393با تحقق سیاست­ های اقصاد  مقاومتی و با همت مسئولین محترم و مردم عزیز تالش بزرگ، سالی پر از خیر و برکت و تحول در راستای اشتغال­ زایی برای جوانان عزیز باشد.

مقام معظم رهبری در آستانه حلول سال نو،  با نامگذاری سال جدید به عنوان سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی"، نقشه راهی بسیار مهم و تحول آفرین را برای تمامی تلاش­های ما در سال جدید تعیین نموده­ اند. نصرت و یاری خداوند متعال جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری برای جهاد در زمینه فرهنگ و اقتصاد، تنها با قصد قربتا الی الله برای عموم مردم عزیز امکان­پذیر می باشد.

در مسیر تحقق این جهاد بزرگ، حضور جوانان عزیز در عرصه برنامه­ ریزی و تصمیم ­گیری بسیار ضروری می­ نماید. لذا بر تمامی جوانان جویای کار لازم است در جریان و روند تحقق اقتصاد مقاومتی قرار گیرند و با ارائه­ طرح و برنامه­ های عملی در سطح شهرستان­ ها به مسئولین، آن ها را در اجرایی نمودن طرح ­های سازنده خود مساعدت نمایند.

در جریان سال­های پس از پیروزی انقلاب اسلامی هر کجا که مشارکت مردم عزیز یاری­ رسان مسئولین گردید، شاهد تحقق اهداف اساسی در جهت پیروزی آرمان­ های بزرگ انقلاب اسلامی بوده­ ایم. امروز دشمنان داخلی و خارجی به سرکردگی آمریکا، اقتصاد مخصوصاً تولید و اشتغال ما را نشانه گرفته ­اند؛ پس باید بسیار هوشیار باشیم.

تنها راه مبارزه و مقاومت در برابر دشمنان اسلام و ثروت اندوزان حرام خوار، هوشیاری و کار و تلاش برای تولید است. لازم است تمامی مردم در حد توان، در تولید و افزایش درآمد خود نقش داشته باشند تا همانند سایر بخش ­ها نظیر تولیدات علمی و تجهیزات نظامی و ... بتوانیم به استقلال کامل دست یابیم.

جوانان عزیز بدانند که در مسیر توسعه تالش بزرگ، به لطف و عنایت خاص خداوند متعال و پیگیری­ های مستمر اینجانب، مسئولان ذیربط و همراهان دلسوز، زمینه­ کار و اشتغال در کلیه­ بخش ­ها از جمله صنعت، کشاورزی و گردشگری در حال فراهم شدن است. بحمدالله در سال 1393 زمینه­ خوبی برای اشتغال شما جوانان عزیز فراهم شده است اما انتظار دارم شما عزیزان، اساتید دانشگاه، فرهنگیان، دانشجویان، محققان و تمامی نخبگان تالش بزرگ در نشست­ ها، کارگروه ­ها و تصمیم­گیری­ های کلیدی بنده­ حقیر و مسئولان دفاتر اینجانب و مسئولان شهرستان­ ها شرکت نموده و ما را از رهنمودهای سازنده­ خود بهره ­مند سازید.

به امید خداوند متعال و با دعای خیر و همراهی پدران و مادران عزیز تالش بزرگ در سال 1393، دغدغه­ های آن­ ها را در رابطه با بیکاری ثمره ­های زندگی و عمرشان برطرف خواهیم نمود. در این مدت خدمت­ گذاریمان به مسئولین بالادست اثبات کردیم که تالش بزرگ در همه­ زمینه­ های اقتصادی از جمله کشاورزی، سلولزی، صیادی، گردشگری، علمی و ... ظرفیت­ های بسیار بالایی را داراست لذا جهت دور کردن تفکرات منفی گذشته نسبت به تالش بزرگ از ذهن مسئولان استان و شهرستان­ ها، همه باید همراهی و همکاری داشته باشند.

مسئولان تالش بزرگ می­ دانند که ادارات برای کارگشایی امور مردم ایجاد شده­ اند نه قفل کردن کارها، پس رواست جهت فراهم نمودن آرامش و آسایش و زندگی راحت و بدون دغدغه برای مردم هرآنچه در توان داریم به منصه ظهور بگذاریم. خداوند متعال نعمت­ ها را در تالش بزرگ تمام کرده است و فقط باید آن­ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کرد که آن هم تنها به دست مسئولان و خدمت گذارانی دلسوز و مردم­ دوست قابل دستیابی می­ باشد. همه باید به سهم خود در ایجاد اشتغال برای جوانان عزیز تلاش کنند و نیز باید بدانند که می­ دانند، وجود اداره، نیرو، امکانات، پست و مقام برای خدمت کردن است نه مالکیت. بدانیم به جای بستن راه­ ها و قفل کردن کارها و بهانه ­تراشی برای توسعه­ همه ­جانبه­ تالش بزرگ، باید راه­گشا باشیم.

فرمانداران عزیز تالش بزرگ مراقبت کنند که جهت تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب با حرکت­های جهادی از ابتدای سال برنامه ­ریزی مدونی داشته باشند و هر هفته جلسات لازم را برقرار و زمانبندی برنامه­ ها را پیگیری نمایند و هرگونه مانع و کارشکنی را از مسیر راه خارج نمایند.

همه می­ دانیم جهت دستیابی به هرآنچه گفته شد فقط و فقط از راه اعتقادات قلبی به اسلام عزیز و اجرای فرهنگ غنی اسلامی امکان پذیر است و لاغیر. فرهنگی که از نوع فرهنگ توکل به خداوند متعال می ­باشد، فرهنگ امید به لطف و عنایت ذات باری تعالی، فرهنگ دوری از اسراف، فرهنگ قدم نهادن در مسیر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، فرهنگ تلاش و کار و حرکت، فرهنگ تعاون و مشارکت و ...

در خاتمه، از خداوند منان سرفرازی روز افزون مردم کشور عزیزمان، خصوصاً مردم عزیز و شریف تالش بزرگ را خواهانم.

                                                                                                                                      


٠٩:٠٠ - شنبه ٩ فروردين ١٣٩٣    /    شماره : ١٨    /    تعداد نمایش : ١٣٦٢خروج
اوقات شرعی
  دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩    
راه اندازی و اجرا: توسعه اطلاعات سحرگاه (متين تايم) زمستان1391   Powered by: MatinTime (Development of Information) 2013