اخبار > متن تبریک حاج محمود شکری به شرح زیر است:


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت هفته زن

متن تبریک حاج محمود شکری به شرح زیر است:

 

 

 فاطمه زهرا(س) حقيقتي بي مانند است که جز در سايه سار قرآن و کلام معصومان نمي توان بدان دست يافت. فاطمه (س) تنها يک شخص نيست ،بلکه شخصيتي جاويدان و حقيقتي سيال است که در بستر زمان جاري مي باشد و زلال فضيلت و کمالي است که بر جويبار انديشه و ذهن طالبان حقيقت و جويندگان فضيلت روان مي شود.

در بين همه انسانها همواره افراد برجسته و فرزانه اي هستند که الگو و راهبر ديگران مي باشند. چه بسيار مردان مبارز و متعهدي که با پايداري در راه حق راهنما و اسوه مردان و زنان جامعه اند و چه بسيارند زنان پاکدامن و عفيفي که در شرايط حساس و سرنوشت سازندگي خويش از خطرها رهيده و در دام هواي نفس گرفتار نشده و براي زن و مرد الگو شده اند. ولي در بين تمامي زنان عالم با قاطعيت تمام بايد گفت آن که در طهارت و تقوا و فضايل و معارف و ... نسبت به همه زنان عالم برتري دارد فاطمه زهرا سلام الله عليهاست.
فاطمه (س) ملاکي براي سنجش و ارزيابي همه جانبه بانوان و دوشيزگان است. قدرت روحي، شهامت بي نظير، تفکر عالي، سجاياي فوق العاده فاطمه همه و همه ميزان و الگوست. عفت، تقوا، ايمان، اصالت، شرافت، شوهر داري، تربيت فرزندان، گذران حيات، دوران جواني، مبارزه، مرگ، جنبه هاي مادي و معنوي، فاطمه (س) همه و همه ميزان و براي ما الگوست. آن حضرت این مقام را در سایه عمل به فرامین الهی و پیروی از پندار و کردار پدر بزرگوار خود بدست آورد که امروز مایه فخر و مباهات عالم بشریت می باشد.

اینجانب به نوبه خود  میلاد فرخنده و با سعادت این اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به همه زنان و مادران ارجمند سرزمینم ایران عزیز بالاخص تالش بزرگ تبریک و تهنیت عرض مینمایم. 

 باشد که همگی از پیروان راستین آن حضرت باشیم انشاءالله...

 


١١:٢٣ - يکشنبه ٣١ فروردين ١٣٩٣    /    شماره : ٢١    /    تعداد نمایش : ١٠٩٦خروج
اوقات شرعی
  دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩    
راه اندازی و اجرا: توسعه اطلاعات سحرگاه (متين تايم) زمستان1391   Powered by: MatinTime (Development of Information) 2013