اخبار > پیام تبریک محمود شکری، نماینده مردم شریف تالش، رضوانشهر و ماسال به شرح زیر است:


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با گرامیداشت هفته معلم

پیام تبریک محمود شکری، نماینده مردم شریف تالش، رضوانشهر و ماسال به شرح زیر است:

 

روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند. همانطور که استاد شهید، مرتضی مطهری، اسوه علم و معرفت فرموده است: معلمی شغل نیست. عشق است. ذوق است. ایثار و فداکاریست. اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق توست، بر تو مبارک باد.

امروز، روز بزرگداشت کسانی است که می سوزند تا قطره های علم و دانش را در رگ های تشنه معرفت اندوزی بشر جاری نمایند و همچون انبیا، به تعلیم و تربیت عشق می ورزند. تعلیم و تربیت انسان ها، پاداش فراوانی به همراه دارد و کسانی که خالصانه به امر تعلیم مشغولند، از چنین پاداشی بی نصیب نخواهند بود. معلمی که انسان ساز و فرداپرداز است و تکریم و تعظیم او، تکریم و تعظیم علم است.

اینجانب، فرا رسیدن هفته معلم را به پیشگاه همه معلمان دلسوز و فداکار، اساتید، مربیان و همه کسانی که علم و معرفت را آموختند تا جهل و تاریکی ریشه کن شود، تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون ایشان را از خداوند متعال خواستارم.


٢١:٥٢ - شنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٣    /    شماره : ٢٢    /    تعداد نمایش : ١٢٣٦خروج
اوقات شرعی
  دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩    
راه اندازی و اجرا: توسعه اطلاعات سحرگاه (متين تايم) زمستان1391   Powered by: MatinTime (Development of Information) 2013